Content Marketing Strategy

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret, İnternet ortamında pazarlanan bir ürünün, yine İnternet ortamında satın alınması ya da satılmasıdır.

Bir ürün elle tutulabilecek ürün olabileceği gibi hizmet ve değişik servisler de olabilmektedir. E-Ticaret, aslında elektronik iletişim yolu üzerinden kişinin beğenmiş olduğu ürün/servis/hizmet çeşitleri bedelinin banka hesabından otomatik olarak çekilmesi karşılığında ürün/servis/hizmet çeşitlerini hem alıp hem de satabilmesidir.

E-Ticaret sistemimizin kişilerin kolaylıkla kendi alışveriş sitelerini tasarlayıp işletmesi için tasarlanmış bir yapısı vardır. Yönetim paneli ve içindeki kontrol edilebilir bileşenler ile kolaylıkla e-ticaret işlemleri yapılabilmektedir. Kullanıcı tarafından da işlevsel ve kolay bir arayüz mevcuttur.

Sorun Değil, Çözüm Üretiriz!

Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. ile yaptığımız iş birliği sayesinde, ağırlıklı olarak e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Ticimax güçlü altyapısı ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerinin e-ticaret alanındaki rekabetlerini güçlendirmesine yardım etmektedir.

 

Ticimax, 4000 'in üzerinde firmaya e-ticaret altyapı hizmeti sağlamaktadır. Geliştirilen güçlü altyapısı ile kullanıcılarına yalnızca Türkiye'de değil, dünya genelinde satış yapma imkanı sağlamaktadır.

Tedarikçi Entegrasyon

Hep ürün girmek, hep bilgi güncellemek, hep satış yapmak, her üçünü de yapabilenler de var elbet, ama ben sadece üçüncüsüne odaklanayım diyorsanız, yüzün üzerinde tedarikçi entegrasyonu ile, her  sektörde onbinlerce ürünle satışa çıkabilirsiniz.

Ticari Yazılım Entegrasyon

İyi bir e-ticaret yazılımı, güzel siparişlere imkan verebilir, ya sonrası? Faturayı kim kesecek, hesapları kim takip edecek, kasayı kim tutacak? Ticimax e-ticaret sistemleri sunduğu bütünleşik çözümler ile lokal ticari yazılımınızı e-ticaret sitenizle entegre ediyor!

Ödeme Sistem Çözümleri

Satışları artırmak için, alternatif ödeme kanallarını iyi kullanabilmelisiniz. Havale, Kapıda Ödeme, 18 banka için Kredi Kartı ile Ödeme, 1 günde 7 bankaya entegre olabileceğiniz İPara ve PayU entegrasyonları. BKM Express, Paynet, Masterpass ve dahası...

Hızlı ve Kolay Başlangıç

Ticimax Global E-Ticaret paketleri ile E-İhracat’a hızlı ve kolay başlayın. Çoklu dil ve para birimi, yurtdışı pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi Dünya’ya satmaya başlayın.

Effective Copyrighting

Global ve İleri Seviye Modüller

Ziyaretçinin bulunduğu ülkeye özel dil, para birimi ve özel fiyatlandırmalar, her dil için farklı seo ayarları, farklı ülkelere farklı fiyatlar üzerinden satış yapın.