Pay Per Click Management

Google Adwords Danışmanlığı

Tıklama Başına Ödeme, anlık bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfaya çıkmanın sonucunda markanıza daha geniş bir erişim sağlar.

Kampanya stratejilerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, Tıklama Başı Maliyet, Yeniden Pazarlama ve Sosyal Medya Reklamcılığı gibi güncel Ödeme Seçenekleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin işletme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sonuçlar sunarız. Müşterilerin hesaplarını günlük olarak yönetir teklif fiyatlarını ve bütçeleri izleyerek yatırım getirisini en üst düzeye çıkarırız.

Başarılı sonuçlarımız, müşterimizin işine ilişkin ayrıntılı bir genel bakış ve Tıklama Başı Ödeme reklamcılığı isteklerini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızın yanı sıra önerilen etkinliklerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin gözden geçirilmesinden kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Reklamcılığı

TBM arama reklamcılığı aracılığıyla olumlu bir yatırım getirisi kazanın. Paranızı akıllıca harcayın ve en uygun ve en uygun maliyetli reklam biçimini kullanın.

Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' sadık müşterilere dönüştürün. Profesyonel ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgi duyan kullanıcıları yeniden etkileşime sokmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmak mı istiyorsunuz? Hedeflerinizi hedeflemeyi amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştiririz.

Görüntülü Reklamcılık

Marka açıklığını, katılımını ve dönüşümlerini artırmak için bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Doğrudan yanıt kampanyalarını ve marka bilinirliği kampanyalarını başarıyla yönettik.

Google AdWords, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da başarılı kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.