Web Development Services

Sosyal Medya Yönetimi

Etkili bir sosyal strateji, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı korumanıza ve kitleyle etkileşime girmenize yardımcı olabilir.

Butik Dijital Pazarlama ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, işletme hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi tanımlamanıza, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içeriği oluşturmanıza ve sonunda sosyal medyanızla çevrimiçi varlığınızın tüm diğer yönleriyle entegre olmanıza yardımcı olabilir.

Markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanmış olan Sosyal Medya Pazarlama stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşterileri çekmek ve karlılığınızı artırmak amacıyla, tamamen desteklenen ve yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve nesil), blog yazarlarının hizmet vermesi ve video dağıtımını diğer hizmetler arasında bulacaksınız.

Sosyal Medya Hizmetimiz size, marka, ürün veya hizmetin farkındalığını artırmak için bilgi paylaşma imkânı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, yeniden tweet sayısına, paylaşımlara, yorumlara, beğenilere ve görüşlere yansımaktadır. Sosyal Medya Pazarlama, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği Facebook, Google+, Twitter ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından teşvik eder.

Marka İzleme

İşinizin itibarını geliştirmenize ve izlemenize yardımcı olabilir ve kullanıcıların markanızı nasıl algıladıklarını öğrenebiliriz.

Sosyal Medya İçeriği

Facebook, Twitter veya Pinterest içeriği trafiğinizi kısa sürede artırabilir. Uzmanlarımız, markanız için en uygun içeriği ve platformu belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve kitlenizle etkileşime geçebilir.

Kurulum ve Özel Profil Tasarımı

Markanızla ve kitlenizle çalkalanan kaliteli içerik ve estetikle Sosyal medya profillerini oluşturur ve özelleştiririz