Ticimax Başvuru Formu

Ticimax e-ticaret altyapısına geçiş yapmayı planlıyorsanız formu doldurup, 15 günlük ücretsiz deneme sitenizi oluşturuyoruz. Ticimax başvuru formu'nu eksiksiz doldurursanız, deneme e-ticaret sitenizi tarafınıza sıkıntısız bir şekilde iletebiliriz.

Neden Ticimax?

Gelişmiş ve Esnek: Benzersiz bulut e-ticaret altyapısı ile trendleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin.

7/24 Teknik Destek: Sadece Ticimax'ta olan 7/24 telefon ve ticket desteği ile kesintisiz hizmet alın. Ticimax Akademi'de her hafta ücretsiz sınıf ve uygulamalı eğitimlerimize katılın.

Arama Motoru Optimizasyonu: Muhteşem SEO uyumu ve esnek E-Ticaret SEO modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Seo için ihtiyacınız olan herşey panelinizde.

Promosyon ve Kampanyalar: Özel kampanya robotu ile kampanyalar kurgulayın, üyelerinize promosyon ve çekler tanımlayın. Sürpriz kampanyalar yaparak herkesi şaşırtın.

Neden Kam Yazılım?

Ticimax yetkili bayiisi olarak; hem alt yapı hakkındaki teknik bilgimiz hemde sektörel tecrübemiz sayesinde dijital dünyaya daha hızlı adapte olmanızı sağlıyoruz. Alt yapı hakkındaki danışmanlık için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.