Web Development Services

Web Programlama

Müşterilerimizin potansiyellerine tam olarak ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin her alanında deneyim sahibiyiz. İşletmenizi çevrimiçi hale getirin, daha fazla satış yapın ve daha fazla potansiyel satış keşfedin.

Web geliştirme için kodlamadan web tasarımına ve içeriğine kadar kapsamlı bir yaklaşım sunuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sırada yer almakla kalmayıp, gerçekten mümkün olan en iyi deneyimleri kullanıcılarınıza sunmaktır.

E-ticaret siteleri, platformlar, portallar, özel yazılım çözümleri, yerli ve hibrid mobil ve tablet uygulamaları, Facebook uygulamaları, bir bilgi merkezi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. İhtiyaçlarınızın hepsinde size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

Çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımları geliştirmek için başarılı çözümler sunmaktadır.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkin bir şekilde yönetmenizi sağlayan içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

Intranet/Extranet

Ekibimiz, Intranet ve Extranet geliştirme ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirir.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-posta Pazarlama

Sonuç kazanacak e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP and JS Geliştirme

Yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız: PHP, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler.

Effective Web Development Solutions

Çapraz platform ve responsive web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm önemli aygıt türlerinin yanı sıra tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler sunuyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olduğundan emin olmak için hem bir kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye izin veren, canlı yayınlanmadan ekibinizde değişiklikler yapacağımız karmaşık içerik toplama araçlarını kullanıyoruz. Ayrıca, sitenizin oluşturulması sürecinde sunucularımızda barındırılan güvenli bir aşamaya veya test ortamına erişebilirsiniz.

Effective Web Development Solutions