İnteraktif Medya Ajansı

Tecrübelerimiz ışığında hızlı ve çözüm odaklı hizmetimizi güvenilir bir şekilde sunuyoruz.

Müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, sadakat, karşılıklı güven ve bütünlüğe dayalı ilişkiler kuruyoruz.

Tecrübeli ekibimiz yaratıcı fikirleri geniş deneyimimizle birleştiren çarpıcı sonuçlar sunmakta. Müşterilerinizle sosyal medyayı kullanarak onları markanıza çekerek sürdürülebilir, anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması ve dijital pazarlama gibi farklı alanlarda çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

İnternet dünyası ile yeni tanışacak olan kobilere kolaylıklar sunarak, dijital Dünya'ya geçişlerini ucuz ve hızlı bir şekilde sağlamaktır.

Kam sözcüğünün çeşitli manaları ve kullanımları vardır:

  • Kam; (din) Tengricilik – Türk, Altay ve Moğol halk kültüründe büyücü din adamı. Eskiden toplu olarak din adamına verilen ad(isim) = Şaman. Gam veya Ham olarak da söylenir.
  • Kam; (mekanik) Mekanikte sırası ile kendisine temas eden düzenekleri harekete geçirmeye yarayan metal uzantı.
  • Kam; Osmanlı Türkçesinde "zaman", "devre","murad", "yüzyıl" gibi anlamlara gelen sözcük, ad.

'Harekete Geçiren Büyülü Yazılım' mottosunda yola çıkarak oluşturduğumuz hizmet yapısı, alışılagelmişin dışına çıkarak sonuç odaklı çözüm sunmaktadır. Asıl olan sonuçtur ve ne kadar hızlı olursa o kadar iyidir. Hedefimizde bulunan mikro kobilerin de asıl hedefi hızlı sonuç almaktır. Tabi ki geçmişte edindiğimiz kötü tecrübeler ışığında etik olmayan davranışlar sergilemeden bu hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç duyulan dijital ve teknoloji dalların hepsinde destek verdiğimiz için fazla zaman kaybetmeden işlerin üstesinden gelmekteyiz.