Girişimci veya faaliyette bulunan işletmeniz için ücretsiz web sitenizi hazırlıyoruz. Ülkemizin ekonomik olarak ilerlemesi için devletimiz çeşitli girişim ve desteklerde bulunuyor. Çeşitli kurumlar firmalara farklı desteklerde bulunuyor. Bunların hepsinin tek amacı var, ülkemizi refah seviyesini yükseltmek. Amacımız sizlere ekonomi dersi vermek değil lakin ekonomimizin durumu belli. Bu bütün çalışmaların amacı zaten ekonomiyi hareketlendirmek ve ihracatı arttırmak üzerinedir.  Biz de bu noktada devreye girmek istiyoruz. Devletimizin en büyük desteği genelde finansal olmaktadır. Girişimci aldığı finansal destek ile ürün veya hizmeti üretmektedir. Ne kadarı bu konuda başarılı oluyor açıkçası elimizde bir veri yok ama iç piyasada eminiz herkes başarılı olmak için elinden geleni yapmaktadır. Bizim görüşümüz ise, firmalar ürün veya hizmet üretmekte lakin bunları pazarlamasını yapmakta biraz daha yavaş kalmaktadır.

Amacımız iç piyasa ve daha çok dış piyasaya ürün veya hizmet sunmak isteyen girişimcilere ve pazarlama konusunda eksik kalan firmalara destek sunmaktır. Yani girişiminiz var, ürün ve hizmetiniz benzersiz ise bu konuda size yardım ediyoruz.  Amacımız ülkemizden dünyaya bir marka kazandırabilmek. Amacımız bunu ülkemiz için yapabilmek. Destek verdiğimiz girişimlerden ise tek isteğimiz vergilerini ödemeleri. Verdiğimiz genel hizmetlerimiz ise;

  • Temel pazarlama
  • Web sitesi tasarım/uygulama
  • Sosyal medya yönetimi
  • İnternet reklamları yönetimi

Umarız ülkemiz için girişimde bulunan gerçek ihtiyaç sahibi firmalarla çalışabiliriz. Umarız hayal ettiğimiz gibi dünyaya ülkemizden bir marka verebiliriz. Umarız bir gün doların yerine Türk Liramız dünyada krizlere sebep olur.

Herkesin işinin rast gittiği günler için.